Power Pulse Gradyometre ile Yeraltının Derinliklerine İnen Teknoloji!

fenadefineci

Kullanıcı
Merhaba Değerli Forum Üyeleri,

Ekli dosyayı görüntüle 30264 Bugün sizlere, yeraltı dünyasının gizemlerini çözmek ve keşfetmek için tasarlanmış olan Power Pulse Gradyometre'yi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

Power Pulse Gradyometre Nedir? Power Pulse Gradyometre, güçlü manyetometre teknolojisi ile donatılmış bir yeraltı görüntüleme cihazıdır. Yüksek hassasiyeti ve gelişmiş gradyometre özellikleri sayesinde, yeraltında bulunan nesneleri ve yapıları hızlı ve doğru bir şekilde tespit etmek için tasarlanmıştır.

Özellikleri:

1. Yüksek Hassasiyet ve Çözünürlük: Power Pulse Gradyometre, yeraltındaki hedefleri inanılmaz bir hassasiyetle belirler. Yüksek çözünürlüklü manyetik veriler sayesinde, detaylı bir yeraltı haritası oluşturabilirsiniz.
  2. Gelişmiş Gradyometre Teknolojisi: Gradyometre özellikleri, farklı manyetik alan değişimlerini tespit ederek yeraltındaki yapıları daha hassas bir şekilde belirlemenizi sağlar.
  3. Kullanıcı Dostu Arayüz: Power Pulse Gradyometre, kullanıcı dostu bir arayüzü ile hem profesyonellerin hem de amatör araştırmacıların rahatlıkla kullanabileceği bir cihazdır. Kolay taşınabilirliği ve hafif tasarımı ile her türlü arazi şartlarında kullanım için idealdir.
  4. Çeşitli Uygulama Alanları: Arkeoloji, madencilik, jeofizik araştırmalar ve define avcılığı gibi birçok alanda kullanılabilir. Power Pulse Gradyometre, geniş bir uygulama yelpazesi sunarak çeşitli keşif projelerine uygun bir çözüm sunar.
Neden Power Pulse Gradyometre? Power Pulse Gradyometre, keşfetme tutkunuzu daha da güçlendirecek bir teknoloji harikasıdır. Yüksek performansı ve güvenilirliği ile tanınan bu cihaz, yeraltındaki gizemleri açığa çıkarmak isteyen herkes için vazgeçilmez bir araçtır.

Eğer siz de yeraltındaki sırları keşfetmek ve bilinmeyenleri ortaya çıkarmak istiyorsanız, Power Pulse Gradyometre tam da ihtiyacınız olan araç olabilir. Forumda bu muazzam cihaz hakkında düşüncelerinizi paylaşabilir ve diğer üyelerle deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Unutmayın, keşfetmek için gücünüzü Power Pulse Gradyometre ile birleştirin!
Voxler dr bakmak için örnek bi csv dosyası yükleme şansınız var mı

ELEKTRONİK TASARIM

Kurumsal
Kullanıcı
Csv uzantılı dosya yapımız voxlere uyumludur. Bilgisayardan foruma giriş yaptığımda bir bağlantı paylaşırım, incelerseniz.

Voxler 3d görüntüleme programı acemi insanlara göre değildir. Yanlış filtre modülleri alt alta uygulanırsa hayali görüntüler olusabilmektedir.

Power pulse görüntüleme programında kullanım kolaylığı ön plana alınmıştır. Yanıltıcı hayali görüntüler oluşmaz.

Ekli dosyalar

• IMG-20240813-WA0005.jpg
    IMG-20240813-WA0005.jpg
    183.2 KB · Görüntüleme: 38

dadasova

Kullanıcı
Merhaba.. Son zamanlarda çekmiş olduğunuz cihaz tanıtım videonuz var ise linkini buradan paylaşabilirmisiniz?

dadasova

Kullanıcı
Bu başlık altındaki yazılan tüm yorumları tek tek okudum ama power pulse gradyometre ile ilgili kendimce hiç tatmin olabileceğim bir şey bulamadım… niyetim kimseyi incitmek yada kırmak yada eleştirmek değildir sadece şahsi düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.

Dediğim gibi bir sürü yorum var ama ne birtane cihaz ile ilgili tam bir video kaydı var nede tanıtıcı görüntü. Sadece birkaç grafik var ve onlarıda tam olarak yorumlayan olmamış. En çok dikkatime çeken ise giderim, çekerim, gönderirim gibi yorumlar var ama sonuç hiç yok. Cihazı alıp kullanan arkadaşlardan ricam veya üretici firmada dahil olmak üzere lütfen cihaz hakkında hem tanıtıcı hemde sahada çekilmiş bir video bekliyorum. Aslında bunu birçok kişi dile getirmiş ama kimse tam anlamıyla cevap alamamış. Başta da dediğim gibi amacım kimseyi kırmak yada incitmek değil, sadece cihazı daha iyi tanımak istiyorum çünkü piyasada benzer birçok cihaz videosu varken neden bu cihaza ait tanıtım yapılmıyor. Umarım bu yazdığım ilgili firma tarafından okunur ve sorularıma cevap bulabilirim.. Teşekkür eder kolaylıklar dilerim…

ELEKTRONİK TASARIM

Kurumsal
Kullanıcı
Selamlar bir müşterimizin...

Ekli dosyalar

• IMG-20240906-WA0001.jpg
    IMG-20240906-WA0001.jpg
    569.9 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG-20240906-WA0003.jpg
    IMG-20240906-WA0003.jpg
    201.6 KB · Görüntüleme: 20

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Kaya mezar keşfi yapmışlar.

üstadım çok özür dilerim. bilmemek değil öğrenmemek ayıp, o nedenle tekrar sormak isterim, zaten bir önceki kullanıcıda aynı şeyi demiş, grafik varda , eeee ? kaya mezar tespiti birisi yapmış sizde onaylamışsınız. biz bu grafiğe bakıp nasıl anlıyoruz ? ve bu tespit sonrası teyit varmı ?

ELEKTRONİK TASARIM

Kurumsal
Kullanıcı
Abi bu tespitlerin yapıldığı yerlerde video çekilmesi ya da video çekin demek pek mümkün alamıyor maalesef. Sahte düzmece yerlerden video çekimleri yapılması kolaydır. Fakat tespit gerçekse bu kolay değildir.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Abi bu tespitlerin yapıldığı yerlerde video çekilmesi ya da video çekin demek pek mümkün alamıyor maalesef. Sahte düzmece yerlerden video çekimleri yapılması kolaydır. Fakat tespit gerçekse bu kolay değildir.

ben sana yardımcı olmak istiyorum. Emek verdiğini biliyorum. Emeğinin karşılığını alman için elle tutulur gözle görülür birşeyler sunmak gerekir diye düşünüyorum.

sen video zor diyorsun, youtube video kaynıyor. Üstelik ulu orta çekimler dahi mevcut.

örneğin;

Şunu yapıp çıkan grafiği kısaca yorumlasan bence yeterli. Ne bileyim bir foseptik çukuru, bir su şebekesi üstü vs.. ( ya foseptik le su şebekesi ile olacak işler değil bunlar diyorsan okadarını bilmem.)

Üst Alt