Son woyvoda dan itiraflar | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Son woyvoda dan itiraflar

KANAS_USTA

Admin
Ben şimdi size tek bir uyarı yapıcam keza ben diğer yönetici arkadaşlarım gibi cıvıklığa 3-5 müsammaha gösterebilecek bir yetiye de sabıra da sahip değilim. Bir daha gidip gelip bu eşkiya tarzı konularda alakasız içerik paylaşırsanız sizi banlarım. Şimdi mesajınızı siliyorum bir daha tekrarı olmasın
Aldığın ve alacağın kararların yanındayım kardeşim. Gereğini yapasın.

Bom

Kullanıcı
Yasaklı
Ben şimdi size tek bir uyarı yapıcam keza ben diğer yönetici arkadaşlarım gibi cıvıklığa 3-5 müsammaha gösterebilecek bir yetiye de sabıra da sahip değilim. Bir daha gidip gelip bu eşkiya tarzı konularda alakasız içerik paylaşırsanız sizi banlarım. Şimdi mesajınızı siliyorum bir daha tekrarı olmasın
Eskiya sensin zaten neden sensin.
Cunku adeletin yok.
Adelet nedir ne bileceksin.
Sizler laftan anlamadiniz . Buyuk haksizliklar yaptiniz alayiniz.
.
Ogun geldiginde nereyekacacaksin.
Varmi sende o yurek Meydana cikmaya.
.
Allahim ogun bunlara hergun 100 kirbac atmama izin verirsin insallah.

• Beğen
Tepkiler: Bum

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bom isimli kullanıcı banlanmıştır. Buradaki yazısını silmiyorum ki neden banlandığı konusunda açıklama olsun.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Aldığın ve alacağın kararların yanındayım kardeşim. Gereğini yapasın.
Bunedir böyle ustam, ne emeğe nede ortama saygı kalmamış. Hayatta kaldıramayacağım şeylerden biri, birinin emeğinin küçümsenmesidir. Telefon görüşmesindeydim bakamadım sağolsun @necat. ustam banlamış hemen. Yoksa izliyordum bende.
Bom isimli kullanıcı banlanmıştır. Buradaki yazısını silmiyorum ki neden banlandığı konusunda açıklama olsun.
Eline sağlık ustam. Şahsen ben farklı davranırdım. Hiç kimse gelipte zerre faidesi olmayan bir yerde benim, elinden geleni esirgemeyen dosthane ferdime laf edemez. Sinirimi oynattı yerinden 😡

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
1 gram menfaati olmadan yardımcı olmaya çalışan ustalarımıza laf atmak , buraya yardım almak için gelen veya birşeyler paylaşan arkadaşların huzurunu bozmak, yardım isteyen arkadaşlarımızın konularını sabote etmek kimsenin haddine değildir. Bütün yazışmalar edep seviyesinde olmalıdır. Nasıl ki ailemizdeki fertlerle bile zaman zaman anlaşamıyorsak burada da fikir ayrılığı olabilir ama herkes bunu saygı-sevgi çerçevesinde ifade etmek zorundadır. Kimsenin bunu bozmasına izin verilmeyecektir.