Tavuk Civciv,öküz Kafasi,yilan,hac Isareti,etekli Bayan.-görsel- | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Civciv,öküz Kafasi,yilan,hac Isareti,etekli Bayan.-görsel-

İRON

Kullanıcı
mubarek bu işareti çok araştırdım çakma çıktıı.
bu yılanın aslı başka yerde.ama bulan yada gören var mıbilinmez...
sizin dediğiniz yönde yani buyuk V,ininaçısında buıyukl bir kayada kabartmalı bir V harfini gördük.
ama çözümüne gittikçe yaklaşıyorummm.
hayırlısıyla hediyisini alabilsem gerisini buyuk adamlarla alacam bi izniALLAHc.c

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
mubarek bu işareti çok araştırdım çakma çıktıı.
bu yılanın aslı başka yerde.ama bulan yada gören var mıbilinmez...
sizin dediğiniz yönde yani buyuk V,ininaçısında buıyukl bir kayada kabartmalı bir V harfini gördük.
ama çözümüne gittikçe yaklaşıyorummm.
hayırlısıyla hediyisini alabilsem gerisini buyuk adamlarla alacam bi izniALLAHc.c
İnşAllah ustam enaz senin kadar sevineceğimi bilmeni isterim...

NOVANDA

Kullanıcı
ben de iki laf edeyim güzel ustalarım benim yılanın V si 45 derecedir her kime nasipse v nin birleşiminde yani sivri ucunda dur un kolları V gibi iki yana açın baktığınız yerin tam karşısı taşlı mağara dır açıksa bile sıkıntı yok para başka yerde bana buranın resmi lazım . Kurban olduklarım bulalım şunu yaw. İspatı şudur herkim gördü ise Vnin sivri ucu güneye siz mağraya bakarken kuzeye bakarsınız . Yılanın kafa doğu kuyruk batı Kuyruk taki paradan geçtim . Hediyesine bile razıyım. Kırılsa bile sıkıntı yok yeterki çevresini göreyim...........

Son düzenleme:
Üst Alt