Tavuk Var Civciv Yok | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Var Civciv Yok

antisansur11

Kullanıcı
Malesef tek resim var ve malesef birileri isareti parçalamış[emoji20]
356fe2ea25767982e154e0fd21535d5e.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mirkut

Vip Üye
Cok guzel yyer ustam ALLAH teala nasiplendirsin sizi INSALLAH c.c ustam eger bu bolgeyi gormusseniz etrafta civcivlere benzetme olmasa dahi siralanmis taslar varmi bunlarda isaretli olanlarda olabilir. Yalniz tavugun basinin altindaki yer yemlige benziyor sanki.

antisansur11

Kullanıcı
resim başkasındanmı geldi kardeşim. eğer sen çekmişsen ,buraya yakınsan boşluk ve maden tespiti yapıyorsan,kırılması hiç önemli değil.
Ustam resmi ben cektim.. Bosluk kontrolunden hic anlamiyorum o yüzden bi dostumdan cihazini getirmesini istedim. Cihaz gelmeden ikinci gidisimde tasin parcalandigini gördüm fakat cok şükür "Yasak Kelime" yapilmamis

antisansur11

Kullanıcı
Cok guzel yyer ustam ALLAH teala nasiplendirsin sizi INSALLAH c.c ustam eger bu bolgeyi gormusseniz etrafta civcivlere benzetme olmasa dahi siralanmis taslar varmi bunlarda isaretli olanlarda olabilir. Yalniz tavugun basinin altindaki yer yemlige benziyor sanki.
Bölge kayalik ve kayaliklarin bittigi yerde kaynak suyu var. Tavugunda onunde dediginiz gibi yemligi var

Mirkut

Vip Üye
Bölge kayalik ve kayaliklarin bittigi yerde kaynak suyu var. Tavugunda onunde dediginiz gibi yemligi var

Saglam bir tesbit lazim. Yolunuz duserse tekrar o bolgeye yemligin uzerini guzelce acip resimlermisiniz bakalim noktalama yemlikmi yoksa yunmu verecek.
Kirilian isarettede ya degerli tesbiti yapilmistir yada bolgenin haritasi tavuktadir diye kirmis olabilirler.
Artik gerisi nasibinize kalmis.

antisansur11

Kullanıcı
Saglam bir tesbit lazim. Yolunuz duserse tekrar o bolgeye yemligin uzerini guzelce acip resimlermisiniz bakalim noktalama yemlikmi yoksa yunmu verecek.
Kirilian isarettede ya degerli tesbiti yapilmistir yada bolgenin haritasi tavuktadir diye kirmis olabilirler.
Artik gerisi nasibinize kalmis.
Kismetse yarin gidecem. Resim çeker yüklerim ustam

ergenekon60

Kullanıcı
bu foto bana özelden atılmıştı...:):)ama yorum yapmaya fırsat olmamıştı büyük ihtimal doğuda bu işaret..