Tavuk Var Civciv Yok | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Var Civciv Yok

antisansur11

Kullanıcı
Ben keklik olduğunu düşünüyorum. Olduğu alanda yumurta şeklinde taşlar varmı. Yada beli bir düzende etrafa bırakılmış taşlar civcivleri temsil ediyor olabilir. Söylediğim şekilde dikkat çeken taşlar varsa altlarına bir bak.
Araziye hic alici gözüyle bakmadim ustam sefere iyice bakarım

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
arkadaşlarımızın her yorumunu değerlendirmeli sonra da tarif ettiğim şekilde boşluk tespiti yapılmalı.
MİRKUT ustamız sana bir ışık yakmış. eğer yerin müsaitse kendisini madara duruma düşürmeyecek,kapasiten varsa iletişime geçebilirsin.yani incitmeden yanlış insanlarla karşılaştırmadan bölgeyi gezebilirseniz. kendisine biz kefiliz. sende kendine oluyorsan sorun olmaz.

figürün bizim sol tarafımızda ,sırt üstü yatmış şiş göbekli hayvan betimlemesi. sağında yere uzanmış ikinci bir hayvan. sol kuyruk kısımda bir çok işçilikli yerler görünüyor.
soru işareti koyduğum bölümler geniş bir şekilde ,ön çizgiden başlayarak boşluk ve maden tespiti yapılırsa emeğin boşa gitmeyeceğini düşünüyorum. alan geniş çaplı araştırılmayı ister. ama görünen alan içinde bir yapıt vermeli diye düşünüyorum.
selametle inşaallah.

antisansur11

Kullanıcı
arkadaşlarımızın her yorumunu değerlendirmeli sonra da tarif ettiğim şekilde boşluk tespiti yapılmalı.
MİRKUT ustamız sana bir ışık yakmış. eğer yerin müsaitse kendisini madara duruma düşürmeyecek,kapasiten varsa iletişime geçebilirsin.yani incitmeden yanlış insanlarla karşılaştırmadan bölgeyi gezebilirseniz. kendisine biz kefiliz. sende kendine oluyorsan sorun olmaz.

figürün bizim sol tarafımızda ,sırt üstü yatmış şiş göbekli hayvan betimlemesi. sağında yere uzanmış ikinci bir hayvan. sol kuyruk kısımda bir çok işçilikli yerler görünüyor.
soru işareti koyduğum bölümler geniş bir şekilde ,ön çizgiden başlayarak boşluk ve maden tespiti yapılırsa emeğin boşa gitmeyeceğini düşünüyorum. alan geniş çaplı araştırılmayı ister. ama görünen alan içinde bir yapıt vermeli diye düşünüyorum.
selametle inşaallah.
Degerli cizimin ver yorumlarin icin tesekkur ederim.. Kismetse onumuzdeki 2 gun icinde araziye gidecegim. Sonraki bir zamanda mirkut hocam müsait olursa beraber gideriz insallah

antisansur11

Kullanıcı
Hemserimsin ozaman. Biliyorsun ortalik karisik dikkatli ol. Merkeze yakin riski olmayan bir koy olsaydi sende istersen birgun kararlastirip gidebilirdik.
Fakat dedigim gibi once can guvenligi
Ustam kismet olursa ve bolgedeki durum biraz duzelirse gideriz yakin zamanda

Mirkut

Vip Üye
INSALLAH c.c kardesim hayirlisi diyelim. Bu isler nasip isidir ben olayim yada olmayayim INSALLAH teala neticeye ulasirsin.

Kader25

Admin
Ben bu kekliğin gözlerine ve gagasına hayran kaldım.
Ben yakalasaydım "en kısa sürede" yerdim.:)
Hem de Çok Kıymetli @Mirkut ustama yakınmış,
Yalınız yemek yemeği sevmeyen birisi olduğum için kendisini de alırdım giderken.
Kekliği güzelce kıbleye (güneye) yatırır keserdim. İçini de temizler "derince toprağa" gömerdim.
Sonra mangal teline yerleştirir, üzerine hafif tereyağ sürerdim.
Nar gibi kızarınca; " en geniş yüzeyli ana kaya" üzerine gazete kağıdını "özenle" serer,
Çabuk soğusun diye "dörde bölerdim". İlk parçayı misafirime kendi elimle yedirirdim.
Çünkü muhabbet ve kazanç ve bereket misafirdedir.
Misafir 10 parçayla gelir. Birisini yer, 9 unu bırakır. O evde "bereket" "hiç bitmez."
Sonra da verdiği nimetler için Allah cc şükreder, sofradan kalkar eve gelirdim.
Bir keklik beni nerelere götürdü :)

Hayırlı Olsun. Kolay gelsin.

antisansur11

Kullanıcı
Ben bu kekliğin gözlerine ve gagasına hayran kaldım.
Ben yakalasaydım "en kısa sürede" yerdim.:)
Hem de Çok Kıymetli @Mirkut ustama yakınmış,
Yalınız yemek yemeği sevmeyen birisi olduğum için kendisini de alırdım giderken.
Kekliği güzelce kıbleye (güneye) yatırır keserdim. İçini de temizler "derince toprağa" gömerdim.
Sonra mangal teline yerleştirir, üzerine hafif tereyağ sürerdim.
Nar gibi kızarınca; " en geniş yüzeyli ana kaya" üzerine gazete kağıdını "özenle" serer,
Çabuk soğusun diye "dörde bölerdim". İlk parçayı misafirime kendi elimle yedirirdim.
Çünkü muhabbet ve kazanç ve bereket misafirdedir.
Misafir 10 parçayla gelir. Birisini yer, 9 unu bırakır. O evde "bereket" "hiç bitmez."
Sonra da verdiği nimetler için Allah cc şükreder, sofradan kalkar eve gelirdim.
Bir keklik beni nerelere götürdü :)

Hayırlı Olsun. Kolay gelsin.
Ustam ben yorum bekledim siz destan yazdınız Maşallah[emoji5]

Kader25

Admin
Ustam ben yorum bekledim siz destan yazdınız Maşallah[emoji5]

Kıymetli Kardeşim,
Bu sitenin en tecrübeli ustaları senin konunla alakalı en net bilgileri vermiş.
İşin %90 ı bitmiş. Geriye işlem bölümü kalmış.
Biz daha çözmeziz, bu kadar ustanın arasında "açıktan" şöyle şöyle yap demek,
bizim bildiğimiz rajona ters düşer. Birşeyler söyledik de konunla alakalı, biraz şifreledik. ;):D
Şifreleri de "......." içinde dikkat çeksin diye kullandık.

Allah cc yar ve yardımcın olsun.
Hürmetlerimle,

antisansur11

Kullanıcı
Dogrudur ustam kekligin bulundu yer bos olabilir ama yaklaşık 1 km yakınında 2 çeşme ve civarda kaynak suyu var. O yuzden genisce gezip gözlemleyecem Insallah