'' tepe tepe tebessüm '' | Sayfa 15 | Define işaretleri ve anlamları

'' tepe tepe tebessüm ''

FENERLi

Vip Üye
Cevap: '' tepe tepe tebessüm ''

Bu gün başçavuş günü tevfik ustam bir çiçek aldın mı?

Bu gün aslında kuyumcular günü unutma ustam :D:D:D:):):)

TEVFiK

Vip Üye

ATIN CEHENNEME

Fıkralarımızın baş kahramanı artık siz onu biliyorsunuz..! ölmüş... ve öbür tarafta hesabı incelenmeye başlanmış. Ve sonuç kötüymüş. Meleklerin meleği ersan.. kararını vermiş: "Cehenneme" Zebaniler bunu götürürken birden bağırmaya başlamış: "Olmaaz. Ben dünyadayken bir dilenciye 100.000 lira vermiştiiim" Zebaniler gelip bu durumu Melek'e iletmişler. Melek: "Lan verin şunun 100.000 lirasını, atın cehenneme!" koptumkoptumkoptum
S.a. O kadar Parayı bile veremedim sayın ustam demekki benim sonum belli oldu.:( şimdiden.
aceba daha fazla'mı versem.:confused:
her neyse ben bi düşüne koyayım.koptumbu kadar parayı İkizceli Ustam'dan alsammı acep daha sonra öderim koptum
Saygılarımla.;)

TEVFiK

Vip Üye

Bu gün başçavuş günü tevfik ustam bir çiçek aldın mı?

Bu gün aslında kuyumcular günü unutma ustam :D:D:D:):):)
:(:(:( Ahhh Ahhhhh be güzel Ustam nire ben bir papatya bile alamadım.
benim şansımdan papatya bile bulamadım kos koca arazide.:(
İnşallah seneye alırda veririm.aman aman sayın Fenerli ustam hazır kuyumcunun yollarını unuttum bana hatırlamamı sağlamayınız gare koptum
Saygılar.;)

Son düzenleme:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

DOKTOR

Bizimki malezyada hastalanır gezmediği efsuncu büyücü kalmamıştır.?canına tak etmiştir artık sürüne sürüne geldiği çalıştığı elmas madeninin patronunun kapısına dayanır bizimkini görür görmez patron saçını başını yolarken yaw yinemi sen..!!? Allahım halim sana ayan ya beni ondan kurtar yada onu benden diye yalvarır bizimki hastayım bana doktor çağır..? patron havlevela çekip telefona sarılır çok geçmeden doktor gelmiştir patron hemen doktorun kulağına birşeyler fısıldar ve Doktor muayene eder.. ve bizimki sorar: "Ne oldu doktor bey? Ne kadar ömrüm kaldı?" Doktor cevaplamış:
"10" Bizimki de "Ne 10'u doktor bey, gün mü, ay mı sene mi?" Doktor:
"9, 8, 7, 6...."

TEVFiK

Vip Üye

ve bizimki sorar: "Ne oldu doktor bey? Ne kadar ömrüm kaldı?" Doktor cevaplamış:
"10" Bizimki de "Ne 10'u doktor bey, gün mü, ay mı sene mi?" Doktor:
"9, 8, 7, 6...."koptumkoptum
Heh heh heeeeee..bu hasta olan muhakkak benim'dir Sayın Ustam.koptum
Ne hikmetse benden her kez uzaklaşıyor.:(
bizim akrabalar dahi benden kaçıyorlar silah?ama ben hiç birşey yapmıyorum
anlamadım gitti.:confused:
Saygılar.;)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

S.a. O kadar Parayı bile veremedim sayın ustam demekki benim sonum belli oldu.:( şimdiden.
aceba daha fazla'mı versem.:confused:
her neyse ben bi düşüne koyayım.koptumbu kadar parayı İkizceli Ustam'dan alsammı acep daha sonra öderim koptum
Saygılarımla.;)

tevfik ustam hiç sanmam bu devirde 100000 gayme borç verebilecek babayiğit biraz zor bulursun ama bir dost olarak yeni almış olduğum bir duyumu seninle paylaşayım..
ustam öte dünyadada bu trafik polislerinden ahirete intikal edenleri malum tecrübeli olmalarından dolayı zebani yapmışlar hani anladın sen onu...gideceğine yakın para bulamazsında bir kaç tane kredi kartıyla gitmeye bak hani olurya denk gelirse çorba parası isteyenlerden belki paçayı yırtarsın yoksa beni beklemen lazım benimde hele kolay kolay gelmeye niyetim yok benim daha çook işim var daha mal bulacam hayır hasenat yapacam yetimi dulu sevindirecem çook sevap işlemem lazım çook...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Köylüler, kahvedeki televizyondan Ecevit'i izliyorlarmış. tevfik hemen atlamış: "Biz Ecevit ile çok kankayızdır, tanır beni" Köylüler inanmamış tabii. tevfik, çok ısrar edince, bir heyet toplayıp Ankara'ya gitmişler. Ecevit gerçekten de tevfiki tanıyor muş. Heyet beyni ambele bir şekilde köye dönmüş. Daha sonraki bir gün ise TV'ye Clinton çıkmış. tevfik yine: "Bu Clinton da beni tanır, aramızdan su sızmaz" Köylü bu hikayeye önce inanmamış ama tevfik yine çok ısrar edince kendilerini ABD'de bulmuşlar. Miting öncesi tevfik, Clinton'ın yanına gitmeden önce köylülere "Siz burada bekleyin, ben birazdan kankamla gelicem" demiş. Köylüler başlamış beklemeye. Ve bir anda ortalık alkışlara, bağrışmalara bürünmüş. Bir de bakmışlar, Clinton ile tevfik cidden el ele kol kola sohbet ede ede geliyorlar. O sırada iki Amerikalı da kendi aralarında konuşuyor: "Yaw şu bizim tevfik de yanındaki adam kim?"koptum

TEVFiK

Vip Üye

O sırada iki Amerikalı da kendi aralarında konuşuyor: "Yaw şu bizim tevfik de yanındaki adam kim?..(alkış)koptumkoptumkoptum
koptumkoptum(alkış)(alkış)

Üst Alt