'' tepe tepe tebessüm '' | Sayfa 14 | Define işaretleri ve anlamları

'' tepe tepe tebessüm ''

TEVFiK

Vip Üye
Cevap: '' tepe tepe tebessüm ''

S.a.
Ευχαριστώ τον κ. μέντορας
Είναι πολύ καλό..koptum:Dkoptum
Σε αγαπώ
αφέντη μου.;)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Aleykümselam kurbanım, bizde sizi çok ama çok seviyoruz inşAllah.. seninle dertleşip seninle hemhal oluyoruz, sizin gibi kalbi temiz, gönlü derya dostumuzun, çağıl çağıl çağlayan, sevgi.. saygı.. şefkat, pınarlarından yudumlayıp gönlümüzü ferahlandırıyoruz... ALLAH cc. razı olsun... razı olduğu kullarıyla birliktelik ihsan eylesin, yar ve yardımcınız olsun inşAllah...

TEVFiK

Vip Üye

Aleykümselam kurbanım, bizde sizi çok ama çok seviyoruz inşAllah.. seninle dertleşip seninle hemhal oluyoruz, sizin gibi kalbi temiz, gönlü derya dostumuzun, çağıl çağıl çağlayan, sevgi.. saygı.. şefkat, pınarlarından yudumlayıp gönlümüzü ferahlandırıyoruz... ALLAH cc. razı olsun... razı olduğu kullarıyla birliktelik ihsan eylesin, yar ve yardımcınız olsun inşAllah...
Selamun Aleyküm ; Sayın Ustam Allah C.C.Siz'den Siz'lerden'de Bir Ömür boyu razı olsun
Böyle Güzel Temennileriniz için'de çok Teşekkür ederim.
İyi'ki ben define merakımdan dolayı siteye girip
siz,ile Sizler gibi
değer biçilemiyen hazine'leri burada buldum
Sizler hazinelerden daha değerli birer hazinesiniz
Siz ile Sizleri tanımaktan dolay Onur ve Şeref duyarım vede çok mutlu oldum.Allah Siz'ler değerli hazinelerin yokluğunu göstertmesin inşalah.
iyiki sizleri tanıdım
iyiki varsınız.
Siz'leri çokseviyorum.
Sevgi,saygı.
hürmet'lerimi Sunarım.;)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Tevfik ustam malezyada çok çetin şartlarda çalışmaktadır doğru dürüst bir yemek yiyemez sağda solda ne bulursa ağzına atar garibim günler böyle ilerlerken tevfik ustam hastalanır günlerdir dışarı çıkamamanın verdiği rahatsızlık had sahfaya ulaşınca kulubesinde ciyaklamaya başlar tesadüfen oradan geçmekte olan yamyam ikizcelinin dikkatini çeker ve ikizceli kulubeye yıldırım gibi dalar tevfik ustam imdada gelen yamyamı tanır ve ciyakladığınada ciyaklayacağınada bin pişman.. ikizceli büyük bir iştahla girdiği kulubede hayal kırıklığına uğramıştır zayıf çelimsiz bir adam bir iki kaba etlerini yoklar ama yenecek tarafı yoktur canı sıkılır tevfik usta birşeyler söylemek ister ama korkudan dili karnına kaçmıştır agu.. agu.. diye inler yamyam bir bohça gibi avuçladığı tevfik ustayı sallaya sallaya köydeki büyücüye götürür ve önüne atar büyücü çok tecrübeli işinin ehli bir adamdır alet edevat torbasından bir boynuz çıkarır ve tevfik ustayı muayene eder evet yanılmamıştır yardımcısı aliveliye seslenir bunu götür ayaklarından ağaca as şansı varsa rahatlar tevfik ustam garibim fazla geçmeden ruhunu teslim etmiştir zebaniler yakapaça cehenneme doğru götürürlerken tevfik ustam iki gözü iki çeşme yalvarır nolur bana bi şans daha verin.. zebani lacivert dayanamaz ciğeri kurt yesin diğer arkadaşını ikna eder ve dünyaya ne olarak gitmek istersin diye sorarlar tevfik ustamında gözü yine definededir ben bu defa köstebek olarak yaşamak istiyorum der ve tevfik ustamı dünyaya postalarlar ama tevfik ustamın gitmesiyle gelmesi bir olur zebani lacivert sorar yav biz seni dünyaya göndermemişmiydik.. köstebek tevfik gittim gitmesinede tam küpe ulaşıyordumki ersan ustanın kazmasına denk geldim.! şimdi desemki beni bidaha gönderin ama bende talih varken dünyadada bu defineciler varken içimden gelmiyor...:D:D:D

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

tevfik usta yatmadan inşaallah görmez. yoksa garibim gülme krizinden uykusuz kalacak.
hocam harikaydı. gönlüne sağlık.

TEVFiK

Vip Üye

tevfik ustam iki gözü iki çeşme yalvarır nolur bana bi şans daha verin.. zebani lacivert dayanamaz ciğeri kurt yesin diğer arkadaşını ikna eder ve dünyaya ne olarak gitmek istersin diye sorarlar tevfik ustamında gözü yine definededir ben bu defa köstebek olarak yaşamak istiyorum der ve tevfik ustamı dünyaya postalarlar ama tevfik ustamın gitmesiyle gelmesi bir olur zebani lacivert sorar yav biz seni dünyaya göndermemişmiydik.. köstebek tevfik gittim gitmesinede tam küpe ulaşıyordumki ersan ustanın kazmasına denk geldim.! şimdi desemki beni bidaha gönderin ama bende talih varken dünyadada bu defineciler varken içimden gelmiyo

koptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptum
My dear master
I laugh from the I missed my pants.koptum
Allah razı olsun sizden Sayın İkizceli ustam bilmiş.koptum
Sayglarımla.;)koptum

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

koptumkoptumkoptum

o işi daha önce yapacaktın ustam...
yoksa bu işler başına gelmezdi...koptumkoptumkoptum

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

ATIN CEHENNEME

Fıkralarımızın baş kahramanı artık siz onu biliyorsunuz..! ölmüş... ve öbür tarafta hesabı incelenmeye başlanmış. Ve sonuç kötüymüş. Meleklerin meleği ersan.. kararını vermiş: "Cehenneme" Zebaniler bunu götürürken birden bağırmaya başlamış: "Olmaaz. Ben dünyadayken bir dilenciye 100.000 lira vermiştiiim" Zebaniler gelip bu durumu Melek'e iletmişler. Melek: "Lan verin şunun 100.000 lirasını, atın cehenneme!" koptumkoptumkoptum

Üst Alt