Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek. | Sayfa 21 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karbey

Kullanıcı
Evet hocam tarihler arası bile oynuyor. Dediğiniz gibi 3-5 metre dahi başarı. Daha sonrası tecrübeye, taramaya hissi indikatör ve ekipmana bakıyor sanırım.

A21MEDLi

Admin
ustam;
% 100 boşluk olduğunu bildiğimiz bi yerde farzedelim bi görüntü yakaladık. yakaladığımız ayarlarla diğer tüm izleklerde geçerli olacak mı?
Kafanızı Görüntüye takmayın,o sonra sonraki işlerdir..ilk etapta Test Sahasındaki metal veya boslugun kordinatı ile... Surferde yakaladığınız metal veya bosluğun görüntü kordinatın uyuşması olmalıdır,3-5 fark çıksa bile Surferdeki Rakamları ve izlediginiz yolu diger izleklere uygulayın..
Bu yol ve Rakamları bi daha bırakmayın...

karbey

Kullanıcı
Çok teşekkür ederim hocam. Deneyip farklı alanlardada söylediğiniz gibi aynı ayarları uygulayacağım.

karbey

Kullanıcı
Anladım hocam. Ama o bahsettiğim oda yani mezar tamda o yuvarlaklardan birine denk geliyor. Biraz daha çalışmaya devam o halde ayarları değiştirerek. Net bir saptamaya rastlardam not edip klavuz ederim inşallah. Nasipte varsa olur yoksa mineral bulmaya devam. oyalıyoruz bu bekleme salonu dünyada kendimizi işte.

karbey

Kullanıcı
Mineral deyince siz kapatmıştım Alahtan silmedim :) deneyeyim hocam neye ulaşacağım bakayım. Sağolun.

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
Kafanızı Görüntüye takmayın,o sonra sonraki işlerdir..ilk etapta Test Sahasındaki metal veya boslugun kordinatı ile... Surferde yakaladığınız metal veya bosluğun görüntü kordinatın uyuşması olmalıdır,3-5 fark çıksa bile Surferdeki Rakamları ve izlediginiz yolu diger izleklere uygulayın..
Bu yol ve Rakamları bi daha bırakmayın...
kordinatta belirlenen konuma yaklaşıp uzaklaşmak bence calculus taki angle yani açıyla alakalı olduğunu düşünüyorum. yanılıyo muyum?

A21MEDLi

Admin
Sizin işiniz gücünüz yokmu. :)) sabahtandır bilgisayar başındasınız. ;)

A21MEDLi

Admin
Bu out,u siva ustanın Renk sckalasıyla Renk Cümbüşüne Cevirin ama son karari Ranbow 2 versin..
Benim yerden ne kadar uzakta?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...