Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek. | Sayfa 22 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
şimdi geçmiş onca emeklerinizi daha iyi anlayabiliyorum. o kadar çok kıstas var ki. ne kadar çok deneme yanılma yaptığınızı şimdi daha iyi gözlemleyebiliyorum.

ben tamamen tesadüfen buldum. bazı yerlerde oynama yapınca yine bulamıyorum. valla hakkınızı helal edin değerli üstadım

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
Bu out,u siva ustanın Renk sckalasıyla Renk Cümbüşüne Cevirin ama son karari Ranbow 2 versin..
Benim yerden ne kadar uzakta?
@Siva ustamin renk sklalarini malasef deneyemeyecegim. sebebi ben ileri seviyede renk körüyüm. belki surfer olayina bunca sene inanmama sebebimde renk koru olmam olabilir. insanlar boyuyo ciziyo aha burda bosluk var diyo yapit var diyo. ben hep derdim ki ya insanlar ne goruyo ki o renk cumbuslerinin icinde derdim😂

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
İyi gidiyorsunuz ara ara bakiyorum . Metali boslugu anladiniz nerdeyse Amed ustamiz güzel bilgiler verdi ama ben hala anlayamadim calismada yapmadim sizler iyi ogrenin banada anlatin))) Amedli ustaya sorular sorun hazir yakalamisiz ))) .
Surfer deniz derya icine giren bogulur Tek bir yontem yok cok cok degisik yontemler varr. First lapcain hem metali.hem bosluguda tunelide gosterir ve gercek goruntu sekil sema firt lapcaindedir digerleride cikarabilir ama zor cikmaz demiyorum. Benim orneklerim ortada ve ornegi yok ve ben calismalar yapsaydim daha mukemmlerinide gelirdi 1.5 yildir tek tuk elim bir seye gitmiyor sanki engel oluyorlar oyle oldum yorulmus gibiym.
Amed ustanin sistemide mukemmel sonuc bakimindan o yolda iyi. Anlatacak cok sey var kendimize gore zamanla herkes cikaracak goreceksiniz metalleri )))

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
İyi gidiyorsunuz ara ara bakiyorum . Metali boslugu anladiniz nerdeyse Amed ustamiz güzel bilgiler verdi ama ben hala anlayamadim calismada yapmadim sizler iyi ogrenin banada anlatin))) Amedli ustaya sorular sorun hazir yakalamisiz ))) .
Surfer deniz derya icine giren bogulur Tek bir yontem yok cok cok degisik yontemler varr. First lapcain hem metali.hem bosluguda tunelide gosterir ve gercek goruntu sekil sema firt lapcaindedir digerleride cikarabilir ama zor cikmaz demiyorum. Benim orneklerim ortada ve ornegi yok ve ben calismalar yapsaydim daha mukemmlerinide gelirdi 1.5 yildir tek tuk elim bir seye gitmiyor sanki engel oluyorlar oyle oldum yorulmus gibiym.
Amed ustanin sistemide mukemmel sonuc bakimindan o yolda iyi. Anlatacak cok sey var kendimize gore zamanla herkes cikaracak goreceksiniz metalleri )))
eyvallah @Siva ustam.

dediğiniz gibi @A21MEDLi ustamı tanımasıydım, yol göstermeseydi yine ön yargıyla bakacam bu sisteme. sağolun varolun.

A21MEDLi

Admin
Allah c.c. izin verdiği kişiler dışında....herkes çıkaramayacak..
Taakiii GERÇEK SAHİBİ ZUHUR EDİNCEYE KADAR...yeraltında korunacak...

karbey

Kullanıcı
Siva usta banada renk atacaktı ama unuttu :) rainbow varda Allahtan aç susuz kalmıyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...