Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek. | Sayfa 46 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

----

Kullanıcı
Yasaklı
eyvallah sağolasın,inşallah,yolum Makam'a ve o taraflara düşerse gelirim.
"Denizin bütün durumu açık olmuş/ Hiçbir yeri kalbinde gizli kalmamış/ Dileğim tamamını açıklayasın/ Onunla kıyamete kadar anılasın/ Düzenle bu kitabı güzelce tam/ Bulsun çok yarar kim olsa okuyan/ Ve hem bu kitap çok gerektir/ Hazinelerin de bulunması gerekir."

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
"Denizin bütün durumu açık olmuş/ Hiçbir yeri kalbinde gizli kalmamış/ Dileğim tamamını açıklayasın/ Onunla kıyamete kadar anılasın/ Düzenle bu kitabı güzelce tam/ Bulsun çok yarar kim olsa okuyan/ Ve hem bu kitap çok gerektir/ Hazinelerin de bulunması gerekir."

1- konu ile alakasız konu içerikleri paylaşmak,
2- anlamsız kullanıcı adı almak sebebi ile , forum kuralları gereğince yasaklandınız.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Beni anlat bu insanlara anlatamadin.
Sen deli gormedin deli nasil olunur gosterecem.
Ben dogrular soylerim herzaman.
Ben sizlere hicbirzaman benzemedim.
Beni asla cozemessini cozemedigni.İcin boyle.tanidiniz beni
Guzel.kelamida yazanlar oldu . Bu nasil.kelam diye iste ben boyleyim
Guzel.kelamim var diye aptalmi olacagim
Hepinize ders verecem Ahlak derside.verecemofke derside daha cokuydu ders alucaksiniz.
Yaban essekleri gibi.kacicaksiniz ...
La Allah'ın mnyg benim olduğum yerde edebinle otur demedimi sana konunu aç kimseye dalaşma demedimi sana şimdi sen aklınca beni tehditmi ediyon Van'da isen etrafına sor deli Fırat kimdir sonra gel bir çayımı iç (not te hej gon reş nedidne)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...