Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek. | Sayfa 48 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mert12

Kullanıcı
Yasaklı
Demedinmi gelip abuk subuk yazilar yazmayin diye . Sizler herzaman konulari dagitan insan tiplerinisiniz sizleri celik buyuk legene koyup kirbaclamak lazim. Nebatat dalga gecme efendi ol . Ustume gelmeyin asabi oluyorum farkli yaziyorum.
Vazgectim 1 sene erteledim yeni yontemi. Senin yuzunden .

A21MEDLi

Admin
Demedinmi gelip abuk subuk yazilar yazmayin diye . Sizler herzaman konulari dagitan insan tiplerinisiniz sizleri celik buyuk legene koyup kirbaclamak lazim. Nebatat dalga gecme efendi ol . Ustume gelmeyin asabi oluyorum farkli yaziyorum.
sen Arıf adamsın,espiri yaptığımızı anlaman lazımdı Bıremın..
hakketten sinirlenince ipin ucunu kaçırıyorsun... :oops:
doğruyu konuşursak onca eleştirilmene rağmen halla buraya gelebiliyor ve bir şeyler paylaşmaya karar verebiliyorsan, buda senin mekana değer verdiğin anlamına gelir..
neyse olanları unutup bildiğini paylaşmanı bekliyorum..

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
sen Arıf adamsın,espiri yaptığımızı anlaman lazımdı Bıremın..
hakketten sinirlenince ipin ucunu kaçırıyorsun... :oops:
doğruyu konuşursak onca eleştirilmene rağmen halla buraya gelebiliyor ve bir şeyler paylaşmaya karar verebiliyorsan, buda senin mekana değer verdiğin anlamına gelir..
neyse olanları unutup bildiğini paylaşmanı bekliyorum..
Güzel kelam etmişsin kıymetli abim.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ne için yazdığımı anladığına göre demek ki doğru düşünmüşüm. Yazdığımda hakaret vs yokken gelip bunları yazdığın için cevap veriyorum sana. Bir insanın atıldığı yere geri dönmesi için ya gururu olmamalı ya da atıldığını anlamayacak kadar kıt görüşü. Ne görüşlerinin ne bilgisinin önemi yok davranışlarına hakim olamayan birinin. Yönetiminde attığı bir insanın defalarca geri gelip her seferinde saçmalamasına nasıl bakar bilemem. Konu kapandı benim için.

Son düzenleme:

Kaleli21

Kullanıcı
Ne için yazdığımı anladığına göre demek ki doğru düşünmüşüm. Yazdığımda hakaret vs yokken gelip bunları yazdığın için cevap veriyorum sana. Bir insanın atıldığı yere geri dönmesi için ya gururu olmamalı ya da atıldığını anlamayacak kadar kıt görüşü. Ne görüşlerinin ne bilgisinin önemi yok davranışlarına hakim olamayan birinin. Yönetiminde attığı bir insanın defalarca geri gelip her seferinde saçmalamasına nasıl bakar bilemem. Konu kapandı benim için.
Ulen sıva ulen sıva. Seni harputlu ve reise havale ettim.

A21MEDLi

Admin
Gercekten ayarın yok senin,ayagının altından Mana çıkartma,karşında hakaret edebileceğin çoluk çocuk yok,Terbiyeni takın..

A21MEDLi

Admin
Yazilarıni siliyorum,birdaha böyle yazılar yazmaya kalkısma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...