Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek. | Sayfa 49 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı

Uyduda yeni bir yontemle karsinizda olacam insallah. Sizler icin degil Allah icin yapiyorum. Konuya gelip abuk subuk yazilar yazmayin. Ölmedim yasiyorum:D Amedli ustamada selam olsun.
Benim verecegim.bilgiler onemli . Heyacaniniz azalmis biraz isik.vereyim canlanin 🤣😂😅😆😁☺️
Dedim abuk subuk yazmayin diye . Biliyordum boyle yapacaginizi . Yinede yazayim dedim uyarayim dedim ama kaala almadiniz. Gelip dalga gecer gibi . Yoksa .
Yapmayin yaparsaniz karsiligini veririm .
Terbiyesizce yazanlari nedense hic banlamadiniz.
Allahim bu insanlar bana terbiyesiz dedi beninme dalga gectiler herzaman.
Ben onlar define bulsun diye cok gelip gittim eski sitelerde Uydunun x yz yi anlatama calistim devamli banladilar.
Sonra bana uydudan dolandiricilik yapiyor dediler hemen hemen tum sitelerde bu lafi ettiler iftira ettiler ve surekli banladilar kiskandilar. Sonra Kabedeki deveyi buldum Allahim senin 99 isimli esmaul.husnayi koyup video cektim sirf bu bana dolandiricilik yapanlar icin kiskananlar icin yaptim sonra nemi oldu ortaya ALLAHİN ESERİ cikti ve benim onemli biri oldugumu anladilar bende ogunden sonra anladim ama yine ya normal bir video demeye iclerinde basladilar tesaduf iclerindende gecirmislerdir cunku .
Allahim onlerine oyle resimler koydumki bugune kadar hic kimse koyamadi küp un aynisi cikarttim kuyunun borusunu aynisi cikarttim . Herkes kacti sitede ben kacmadim biri geldi bak dedi ne goreceksin dedi Tuneli mahzeni kuyuyu hemen hemen hepsini cikarttim yine kiskandilar yine cekemediler darmadagin ettim senin sayende cunku sen yardim ettin ALLAHİM onlerine neler neler koymadimki ama hoslarina gitmedi hatta konulari kapatip beni surekli.banladilar . Onlar banladi ben geldim sirf insanlara yardim etmek icin cunku insanlar gizliyordular bende onlara.dersini verdim ..en kral resimleri bende baska kimse almadi ustunede reng cumbusu dediler aynisini cikarmama ragmen cunku ...
İsaretin en kralinida bana nasip ettin Allahim. Dedim bu isaret budur dedim insanlara yok bu isaret degil baska.bir hayvan sen yanlia goruyorsun dediler.
Ve bana Allah yardim etti o dedigim isaretin aynisi cikarttim onlerine koydum bana inanmiyordunuz alin gozuneze girsin yine kiskandilar dedigimi yapmadilar.
Simdi konu Mehdi ye geldi diyorum o benim Allahim sen izin.verdin yoksa.ben nasil ben oyum derim . Nasil uydudan dolandirici iftiraligini atip haksizlik.yapip gereken cevabi Kabedeki deve videosu ile verdinse Allahim simdi sira.
O DEHSETLİ SESİ BU İNSANLAR DUYDUGUNDA KULAKLARINI SAGİR VE GOZLERİN KOR OLMUS HALDE OLACAKLAR VE KACACAK YER ARAYACAKLAR.
bana terbiyesiz diyen dalga gecen vs siraadeki ders.verme . O dehsetli sesle insanla vereceksin Allahim. Cunku o tarih bende.kayitli .
Hepinizden davaciyim. Ahirette.

A21MEDLi

Admin
Diger forumlarda sana ne demisler,Nicin banlanmışsın,bilemeyiz ve oralardaki durumun Mekanı baglamaz,
Burda sana hiç kimse dolandırıcısın,diye Hakaret etmemişken senin hakaretlerini kabul edemeyiz....
İnternette her yere girip üye olan birisin,Hicbir platforumda bizim Mekan gibi insanlara saygı duyan ve saygı bekleyen hicbir platforum bulamazsın.
Ama senin onca laflarına Ragmen bak yinede sana cevap veriyoruz,baska bir platforumlarda kimse sana bu kadar hoşgörülü olmaz...
biz Yaradılanı severiz yaradan,dan ötürü Fakat Her şeyin bi sınırı var.
Mekanda bulunan arkadasların herhangi birine en ufak bir sataşma yapar ve tekrar banlanırsan,Mekana bidaha girme..

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Diger forumlarda sana ne demisler,Nicin banlanmışsın,bilemeyiz ve oralardaki durumun Mekanı baglamaz,
Burda sana hiç kimse dolandırıcısın,diye Hakaret etmemişken senin hakaretlerini kabul edemeyiz....
İnternette her yere girip üye olan birisin,Hicbir platforumda bizim Mekan gibi insanlara saygı duyan ve saygı bekleyen hicbir platforum bulamazsın.
Ama senin onca laflarına Ragmen bak yinede sana cevap veriyoruz,baska bir platforumlarda kimse sana bu kadar hoşgörülü olmaz...
biz Yaradılanı severiz yaradan,dan ötürü Fakat Her şeyin bi sınırı var.
Mekanda bulunan arkadasların herhangi birine en ufak bir sataşma yapar ve tekrar banlanırsan,Mekana bidaha girme..
Medli ustam adam mehdiyim diyor sen nasihat veriyorsun :) ne desem bilemedim :)

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı
Haydi.gelin kucaklasalim barisalim . Herne olursa olsun sizleri seviyorum darginlik olmaz 🧑‍🤝‍🧑 hepimiz.hata yapabiliriz yapiyoruzda . Sizler benim abilerim kucuklerim kardeslerimsiniz sizler benim defineci arkadaslarimsiniz sizler.benim.cicilerimsiniz +))) bugum.bayram baristik unuttum ben )))) sarki hepinize.gelsin ))) cok ozur diledim genelde yine ozur dilerim :)

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı
Baristik demi sarkilarla sizleri teselli ediyorum yumusayin diye atiyorum ))))

A21MEDLi

Admin
Medli ustam adam mehdiyim diyor sen nasihat veriyorsun :) ne desem bilemedim :)
Ustam Burası Define üzerine kurulu forumdur,ben bu kısmıyla ilgiliyim,O mevzusu bizim konumuz değil,Haa O,'konudaki bilgimiz azçok var..
Kendini şerbetli gören bu gibi insanlarla uzak durmaya çalışırım...onunla Tartışırsak imanımız elden gidebilir..Ama şunu düşünse Şerbetsiz olduğunu anlar,Acaba Mehdi A.s. Hazinelerin yerini öğrenmek için kordinatlarla,uydularla Programlarla işi olacakmı?? Allahu teala O' zuhur ettiginde yeraltındaki Tüm Hazineleri onun emrine sunacak,ve Dünyaya Barış huzur Refah gelecek.
Sivaya Mehdi a.s.kıyaslamasınımı? yapacağız.
Eger sivanın Mehdiligini konuşursak, imanımızı Sorgulamamız gerekebilir.. ömrümüzün sonunda (Allah Muhafaza etsin) Kendimizi Dinden imandanmı edelim
Allah azze ve celle onu bu düşüncesinden vesvesesinden kurtarsın insallah.

TimuR964

Super Moderatör
konu sahibi 2018de bilgi alabilmek için 238 mesaj yazmıştır*konu boşturumarım dolar görsellere bakınca şekiller uzerinde durmuş gerçekde surfer toprak altındaki bir objeyi hesaplayamaz bu gerçiği unutmamak lazım*SABIR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...