Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek. | Sayfa 47 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Ama sen haklısın sen dahil bir kaç kişiye dikkat edin dediğin halde yönetim bizi dikkate almadı o bana dogacımısın doğancımısın diyen dahil köyünüzü kazırım aklınızı başınıza alın bu formlarda en son bolaşacagınız ben olayım

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Ama sen haklısın sen dahil bir kaç kişiye dikkat edin dediğin halde yönetim bizi dikkate almadı o bana dogacımısın doğancımısın diyen dahil köyünüzü kazırım aklınızı başınıza alın bu formlarda en son bolaşacagınız ben olayım
Veli ustam
Aslında iki Veli bir birimizin dilinden anlarız emme
Tam çözemedim
Bu yönetimden sizi dikkate almayan kimdir
Dikkat çektiğin konu nedir
Bir şeyler hatırlıyor gibiyim

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Veli ustam
Aslında iki Veli bir birimizin dilinden anlarız emme
Tam çözemedim
Bu yönetimden sizi dikkate almayan kimdir
Dikkat çektiğin konu nedir
Bir şeyler hatırlıyor gibiyim
Baboş 🌹 bahçeli abime söz verdim dahada çok sabırlı davranacam kimseye garışmayacam😂tabii kırmızı cizgi aşılmadıgı sürece 😠

Mehmetyzc

Kullanıcı
Uc adet uydu dan goruntuleme aldik farkli yerlerden hepsi de para karsiligin dan isin en kotu yani 50metre kare sapma verebiliyor net goruntu verir dogrulugunu vardir erzurum da rizede denedik ama sapmalari varmidir bizde bu sorunu yasadik kazdigimiz yer bos cikti iki yildir profozyonel bir ekip ile calisiyoruz envayi cesit isaret var elimiz de tavus kusu dan tut istavroz mektup ayak izi merdiven koltuk kopek aslan sonuc sifir makine getiriyorsun 850bn tllik makine sifir cekti ugurun gold Rain sifir cekti nokta sifir cekti cubuk titanyum civa alaminyum princ hepsi sifir cekti aradigimi dogru bilgiyi bulabilmek internette bilgi var marifet ordan okuyup soylemek degil tercube yasanmis sonuc alinmis bilgi evlerde testlerde basari var ama arazide basarili olana rastlamadık ikiyil boyunca bukadar dedektor firmadi var hic duymadik su firmanın cihazi basarili yada hic duymadik su cubuk yuzde 80basarili bakin dikkat edin %100 de 100demexim 80hadi %100de 50olsun ucgun once kilisenin altin da sumak kanal var ustalara soruyoruz ooo mezar bayan mezari kanal da var cinci hocalar ooo yer dogru makineyi gelip bakti ooo 2mstre derin de kaz kaz bise yok usaklara dedim her gelis gis 500tl bir hafta gelsek 2500tl bukadar adam yeyicek icecek araclar gelip gidiyor yakit ketirelim bir kepce getirdik altini ustune getirdik sifir yani demem oki bir cinler yer vermez iki uydu calisir sapmasi olur 50metre uc cubuklar her cubuk calisir cubuklarda da sapma olur bazi taslari degerli okur minarel yoktur maden vardir her bir madenin frakans ayridir cubuk bosluk altin bulmaz frakans bulur onemli olan hangi frakansin neye ait oldugunun tespitini yapabilmek altin yuzeyde farkli frakans atar toprakaltina girince ayrica altina Baska bir metal degince de frakans degisme durumunda olabilir bosluk da ise kutle kayalar katmanlar kaya bosluklari da ayni bosluk frakans atabilir vlf pulse makineler vlf ayrim iyidir derine inmez bulse derine iner ayrimda sikinti yasama ihtimali yuksek tir goruntuleme cihazi sahsen musluk basligini kutle olarak okudu bana bu yazdiklarim internetten alinti degildir bizzat tercube edilmiştir radyastazi uzerinde yogun calisma yurutuyoruz titresimler ve frakanslar isin sirri benim gorustum radyastazi ve cakralarin sirrini cozmek de cubuk uydu dedektor enson planda en iyi cihazi alsaniz bile nokta veremedin mi is gormez diye dusunuyorum

A21MEDLi

Admin
Gecmis olsun,Nedense bunca azminize karşılık hep hüsran yaşamışsınız..
Bunca tecrübenize ve yasadığınız ortadayken,size Allah c.c. gönlünüze göre versin başka ne diyebilirizki..

A21MEDLi

Admin
Frekanslı çubuk konusunda sizinle hemfikirim bunu bi kac yerde yazmıştım,toplu Altın frekansı 5252 iken bu altın,bakırın Tenekenin Kayanın icindeyken frekans degisir..bundan dolayı altın bi gibi yerlerin icindeyken 5252 frekansın hiç bir özelligi kalmaz.Frekans iside öyle sanıldığı gibi kolay degil..
Bu örnegim Gümüş bakır,Bronz vs.metaller icinde aynıdır.,

Mert12

Kullanıcı
Yasaklı
Uyduda yeni bir yontemle karsinizda olacam insallah. Sizler icin degil Allah icin yapiyorum. Konuya gelip abuk subuk yazilar yazmayin. Ölmedim yasiyorum:D Amedli ustamada selam olsun.
Benim verecegim.bilgiler onemli . Heyacaniniz azalmis biraz isik.vereyim canlanin 🤣😂😅😆😁☺️

sinekli

Kullanıcı
Uyduda yeni bir yontemle karsinizda olacam insallah. Sizler icin degil Allah icin yapiyorum. Konuya gelip abuk subuk yazilar yazmayin. Ölmedim yasiyorum:D Amedli ustamada selam olsun.
Benim verecegim.bilgiler onemli . Heyacaniniz azalmis biraz isik.vereyim canlanin 🤣😂😅😆😁☺️
Hadi inşallah..

A21MEDLi

Admin
Ve Aleykum selam. 🌹

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...