Yapıştırılmış Gibi Yerli Kaya Ve Oyma | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Yapıştırılmış Gibi Yerli Kaya Ve Oyma

exper_dolunay

Kullanıcı
zirve ustam hahh işte öğrenmek istediğimde o zaten mezar mıııı? tünel miiii??

exper_dolunay

Kullanıcı
yoksul ustam arkadaki beyaz kaya hemen sağ üst tarafında sanki üstüne diğer taş örtülmüş gibi ama tabi takdirsizin ustalarım?

yoksul

Kullanıcı
diğer ustaların yorumlarını taktir etmekle beraber seninde dere hemen önünden geçiyor demeni de dikkate alarak burada olayın kaya etrafında biryerde olabileceğini snıyorum ve orada olabilir diye düşünüyorum hem taşın duruşu hem taşın düzgün ve renkli oluşu bence çok manidar

exper_dolunay

Kullanıcı
evet yoksul ustam taş ta sanki işçilik var gibi duruyor lakin ASİAVCI ustam doğal olabileceğini söyledi yıktı beni(ağla)

yoksul

Kullanıcı
ben yanlış mı görüyorum videodaki kapak görüntün ve yüklediğin son fotoların üçüncüsünde beyaz olarak görülen taş senin üzerinde çukur olan taşın mı yoksa anlayamadım

exper_dolunay

Kullanıcı
evet ustam benim yapıştırılmış dediğim taşın hemen sağ arka tarafında duruyor.Yaklaşık 70-80 cm gerisinde.hemen önündede oyması olan taş.

yoksul

Kullanıcı
yapışmış gibi oan taş belki işret olabilir ama ayrı değil sen olayı eğer deliğin karşısında bulamazsan arkasında aramalısın sanırım

exper_dolunay

Kullanıcı
ustam derenin karşı tarafında herhangi bir emare yok zaten kapalı bir dere yatağı lakin dediğin gibi arka tarafında çökmeler var gibi üst tarafındaki arazide.Bi bakarsan sende uzaktan çekilmiş fotosuna,Eğer şayet giriş bu yapıştırılmaş kayadan yada üst tarafındaki beyaz kayadansa arkasındaki arazinin altında mahzenler olabilir naçizane fikrim ama ustalarım daha iyi analiz eder tabiki.

babahalit

Usta
Kullanıcı
bosuna,yurulma,kayanın,arkasına,gec,,mahsenın,17,adım,mesafedearkada,,amma,derınde,4,metreyı,bulur,cokuntu,yerler,,takıp,et,tunellı,mahsenın,var,,kanalda,tunelin,seklini,veboyunu,verıyor,,,tunel,,cokmus,olabilır,,debremlerden,,,buda,,ıyı,olabılır,,tuzaklar,calısmaz,bıraz,gayret,sonu,,hayret,,edecen,,,,,

exper_dolunay

Kullanıcı
bosuna,yurulma,kayanın,arkasına,gec,mahsenın,17,adım,mesafede arkada,,amma,derınde,4,metreyı,bulur,cokuntu,yerler,,takıp,et,tunelı,mahsenın,var,,kanalda,tunelin,seklini,ve boyunu,verıyor,,,tunel,,cokmus,olabilır,,debremlerden,,,buda,,ıyı,olabılır,,tuzaklar,calısmaz,bıraz,gayret,sonu,,hayret,,edecen,,,,,

değerli BABAHALİT ustam yorumların için çok teşekkür ederim ustam şimdi aklıma takılan giriş bu kayadan mı acaba ? ve 4 metre olan tünelin uzunluğu mu? Ustam video yu izledin mi? Saygılarımla...

Üst Alt