Çubuklarla Tespit Ve Derinlik Ölçme; | Sayfa 45 | Define işaretleri ve anlamları

Çubuklarla Tespit Ve Derinlik Ölçme;

karanar

Kullanıcı
Şu princlerin gümüşler gibi 2mm kalınlıkta olanını bulursam alıp onuda denicem.
Bendekiler kalın ve agır biraz.
Belkide o yuzden enerjimi sömürüyor zııkkımlar.

Ben ince cıbıklarla daha rahat ve iyi çekim alıyorum nedense.

sana katılıyorum, ben 3mm kullanıyorum, hırdavatçıdan gidip alıyorum, hem rahat hem kolay tepki alıyorum, benim sıkıntım boşluklarda, hele birde benim idman saham bir nekropol, ne derinlik alabiliyorum ne tam boyut.

gümüş ve altın denemelerini yaptım, güzel sonuçlar veriyor, sadece nüansları kaçırmamak lazım, bendekiler, değerlide tam üstüne gelince L konumundayken hafif titremeler yapıyor. benim de pirinçlerde anlayamadığım; az ve çok arasındaki fark.

Gitti

Kullanıcı
Pirincler icin sadece gümüşe çekim verir dendigi icin alıp denemelerim oldu.
Sonra herseye ceker dendi.
O yuzden sogudum.
Bakırlarıda hiç sevmem aslında ama teyit icin lazım olabiliyor.

Ama gümüşleri ve plastikleri alınca elime cıbık tuttugumu hissediyorum.
Bir ara plastiklerde calışmadı bende pirinclere el sürdükten sonra.

Aslında miktar miktar altın ve gümüşleri arkadaslara gömdürücez mesela yarım metre derine.
Sonra cıkp o arazide bulmaya calışıcaz.
Bu şekilde tüm cıbıkların ne tepki verdigini çözmüş oluruz az bucuk.

Birde hissetmekle alakalı oldugunu düşünüyorum ben.

Ben mesela her iri ufak minerale elimdeyken cekim almadıgımı hissdiyorum nedense.
Minerale gitmiceksin der gibi bir his bir kanı var icimde ve buda sanki minerale cekmesini engelleiyor.

Bu ayrıntıyı netleştiricem inşallah.
Bugün gittigim arazide altın ve gümüş saklatıp deneyerek yapıcam bunu ilk fırsatta.

Gecen arkadasa yatordıgım gibi; saga dönsün de diyince sga dönmesi gibi bende minerale dönme der gibi bir hissiyatla gümüşleri tuttugum icin sanırım minerale pek sıcak bakmıyor gümüşler bende.

Bugünki arazi ve deneyim bunu bana biraz daha netleştirdi.
Kocaman kütlelere slam dahi vermden o siyah pura gitmesi tuhafıma geldi biraz.

Belki kadmiyuma gerek kalmadan mineralide etkisiz kılabilirizki ben buna inanıyorum.
Kalın pirinc cıbıklara içinden saga dön sola dön diyerek hükmedebiliyorken minerale çekme diyerekte hükmedebiliriz bana kalırsa.

Biraz adaptasyon ve younlaşma bunu saglayabilir.
En azından kadmiyum oranının etkisi kadar minerali elimie etse engellese oda yeter.

Sonucta bu mertler bizim bio enerjimizle calışıyor.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
gümüş çubuklar bir harika bende güzel çalışıyorlar eski bir değirmen yerinde yıllardır aranan bir yer vardı değirmenin müşterisi hiç eksik olmuyor bu yıl 8 ayrı yeri kazmışlar değirmene 350 metre kadar uzaktan çubukları tuttum değirmene doğru çekim aldım her 50 metrede bir tuttum yaklaştıkca çekimde arttı sonunda hedefi noktaladım cihazlada teyit ettim yön olarak değirmenin kuzey batısına 70 adım kadar var 130 cm derinlik var radarlada baktım sonuç aynı inşallah sonuçlandıracağız resmi yoldan tabii benim nacizane fikrim işaretli şüpheli belgeli yerlerden şaşmayın

karanar

Kullanıcı
Ostime gidince bu gümüş çubuk işini iyice bir araştırmak istiyorum, sizlerin de paylaşımlarından anladığım kadarıyla kadminyum oranı yüksek olanını bulmak gerekiyor. inşaallah bir takım alırsam, denemeleri video eşliğinde yapıp sizlerle paylaşıcam.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Ostime gidince bu gümüş çubuk işini iyice bir araştırmak istiyorum, sizlerin de paylaşımlarından anladığım kadarıyla kadminyum oranı yüksek olanını bulmak gerekiyor. inşaallah bir takım alırsam, denemeleri video eşliğinde yapıp sizlerle paylaşıcam.
ANKARA BRONZ ostim 100cü yıl bulvarı.42 numara. fazla isterlerse verme tanesini 15 tl den aldım. bazen yüksek fiyat söylerler.

ikizceli

Kullanıcı
gümüş çubuklar bir harika bende güzel çalışıyorlar eski bir değirmen yerinde yıllardır aranan bir yer vardı değirmenin müşterisi hiç eksik olmuyor bu yıl 8 ayrı yeri kazmışlar değirmene 350 metre kadar uzaktan çubukları tuttum değirmene doğru çekim aldım her 50 metrede bir tuttum yaklaştıkca çekimde arttı sonunda hedefi noktaladım cihazlada teyit ettim yön olarak değirmenin kuzey batısına 70 adım kadar var 130 cm derinlik var radarlada baktım sonuç aynı inşallah sonuçlandıracağız resmi yoldan tabii benim nacizane fikrim işaretli şüpheli belgeli yerlerden şaşmayın
ustanın elinde vermeme şansı varmı.cihazla teyitte minerali ortadan kaldırır. ALLAH hayırlı etsin.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
sana katılıyorum, ben 3mm kullanıyorum, hırdavatçıdan gidip alıyorum, hem rahat hem kolay tepki alıyorum, benim sıkıntım boşluklarda, hele birde benim idman saham bir nekropol, ne derinlik alabiliyorum ne tam boyut.

gümüş ve altın denemelerini yaptım, güzel sonuçlar veriyor, sadece nüansları kaçırmamak lazım, bendekiler, değerlide tam üstüne gelince L konumundayken hafif titremeler yapıyor. benim de pirinçlerde anlayamadığım; az ve çok arasındaki fark.
Karanar ustam öncelikle hediye ettiğin pirinçler için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.
Şimdi senden ve diğer arkadaşlardan ricam bu prinçlerin nasıl kullanılacağı hakkında detaylı bilgi. Yani boşluğa nasıl madene nasıl tepki veriyor.
Minarale verdiği tepkiyi nasıl anlarız. Bazı dostlar prinç için tam bir mineral hastasıdır yazmış. Bunu aşmanın yolları nedir.
Buyrun meydan sizin.

efkan55

Kullanıcı
selamlar .1yildir cubuklarla ugrasiyorum bosluklari buluyorum tabiki bunlar dogalgaz kanslisazyon gibi bosluklar .hepsu dogru cikiyor ama bir dramosa yada mezara gelince yalan soyluyorlar evet enerjiyle alakali ama su var insan beyni bilinc altimi yapiyor tespit ettigim tu

ikizceli

Kullanıcı
KOMANA kardeşim,ben pirinç kullanmıyorum. yalnız asiavcı ve ersan ustalarımız,duyarlı olduğunu yalnız mineralede çok gittiğini yazdılar.gümüşlerle bakırların mineralla olan ilgisi konuların içinde var. pirinçlerle ilgilide iki ustamız yazıverir.
AFKAN kardeş öncelikle sitemize sefalar getirdin inşaallah.
doğru aldığın boşluktaki tepkiler gibi ,mezar, m. odası dramos vb. yerlerdede ayni tepkiyi doğru olarak verir. roğru vermese diğerlerinde nasıl veriyor değilmi.muhtemelen ya pratikte yada başka bir noksanlık olmalı. konuları iyi incelersen fikrinde bazı değişimler olabilir. sağlıcakla kalınız.

Üst Alt