TÜRBEye yakın 3 ASIRLIK MEŞE ye çözüm...

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Cevap: TÜRBEye yakın 3 ASIRLIK MEŞE ye çözüm...

davud i sesle okunan bir şiir gibi konuştun fenerli ustam. az ama öz. (alkış)

Burası böyle kalmaz harbici kardeşim eğer bişeyler olsun diyorsan 30km.etrafı tek tek bilmelisin çok önemli hadi bakalım;)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Burası böyle kalmaz harbici kardeşim eğer bişeyler olsun diyorsan 30km.etrafı tek tek bilmelisin çok önemli hadi bakalım;)

30 kilometreyi tamamen öğrende öyle gel dersen bu biraz zor, benim can ustam. yakınımda olsa kolay ama burası malum biraz uzak. öncelikle kendi çalışmalarımın kendi kendine sponsor olabilmesi lazım. bir tane müjdelik isterim abi. :) sonrasında 30 km yi ezbere bilmeye kabul...

hep destek tam destek ise o zaman varım.... müjdemi isterimmm :D

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

ben yaşlı adamım 30 okkadan fazlasını çekemem koptumkoptumkoptum30 km çok değilmi fenerli usta harbici bu kiloyla buraları 30 yılda ancak gezer :Dburaya yakın olan mezarlıktaki yerden başlayıp ayı elinden çıkalım bakalım iki bulduk ondan sonrada teki bulun demeyin ondan sonrada kuyu üçgen tarla iş çok

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

yine eli boş dönmeyelim de tek isteğim bu . ben 1-2 kg müjdeye de razıyım şu an. onu bulursam gerisini bulmak da ilerleriz. ama bilen ustaların destekleri de lazım. hadi fenerli, hadi çalkaya, hadi arkadaşlar. biraz şöyle açık konuşsak bu iş olacak mı ne? bir de aslan bulduk bu gün. hayvanlar alemi koleksiyonu kadar işaret ve taş şekilleri oldu. bir bulunmadık parası kaldı. onu da sizler yardım edinde bulalım. (alkış)

DRAGON-34

Kullanıcı

HARBİCİ ustam ben üç ağaçtan ortadaki ağacın dibinden para alındığını gördüm hemen dibinden arştırmanı tavsiye ederim bir de konunu baştan itibaren okudum bütün arkadaşlara selam olsun sanki biraz tii ye almışlar gibi.Anlıyacağın kendi işini kendin görmelisin ERSAN usta gibi konsantire ol öyle ara vakit bulunca tekrar git araştır emin olunca YAA KISMET DE olsun bitsin yoksa busefer parayı bulmam lazım diyerek işe başlarsan hiç gitme yat uyu paran da moralin de bozulmasın ben artık gittiğim yerlere gezmek araştırmak niyetiyle gidiyorum mutlu gidip mutlu geliyorum tavsiye ederim ustam

light_celal1

Kullanıcı

tiye alalar dediğin işi bilenler o yüzden. harbici yi sevdikerinden kaynaklanıyo

hrbici ustam 3 ü dert yapacan haç.
bu 3ün yanından dere yda eski yol olmalı diğer tarafta 1 i bulacan

light_celal1

Kullanıcı

ayrıca sendede bayabilgi var yok deme şimdi arşivlerini karıştır :)))

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı

selamlar ustam.
Ağaç işaretlerinin malı genelde kendisidir ustam. böyle bir yerden bir küp aldılar ve küpte tam ağacın kökünden çıktı. tabi aldıkları zaman da ağaç yıkıldı çürüdü gitti.
zayıf olanda bir şey çıkmaz...

TILSIMX1

Kullanıcı

tek agacin govdesine iyi bak bakalim.farki bulabilecekmisin.